صفحه نخست   درباره شرکت   پروژه ها   فرآورده ها   اطلاعات تماس   اعطای نمایندگی   تغییر زبان
 

با ما باشید در

 
 

      آبنماها به طور کلی در دو حالت Formal و In formal، به شکل ساده یا موزيكال در فرم های "خطی، نقطه اي، صفحه ای و..."، با توجه به محل قرارگیری در فضاهاي باز یا بسته طراحي و اجرا مي شوند.
 

     اگر در آب نما از آب معمولی و یا مقطر استفاده شود، کنترل آب روی سطح شیشه بسیار مشکل است و ترشح آب از اطراف آبشار مشکل عمده آب نما به حساب می آید.

     ایراد دیگر در نتیجه ی استفاده از آب، تبخيرآن بر اثر گرماي محيط است كه باعث  بالا رفتن  رطوبت  نسبي  محل (شرجی شدن) و ایجاد اثر لک و سفیدک (شوره) بر روی سطح شیشه است.

     در فضای باز (به دلیل فتوسنتز حاصل از تابش نور خورشید به آب) تشکیل جلبک و تغییر رنگ آب و در فضای بسته نیز (به دلیل نرسیدن اکسیژن کافی به آب) گندیده شدن آب، مهمترین مشکل آب نما به حساب می آید.

     بدین جهت شرکت دنا از مايع مخصوص و وارداتی آب نما و نازل های چند لایه مخصوص (با فناوری Nano tech ، تولید شده در شرکت OASE آلمان) استفاده نموده و علاوه بر رفع عیوب فوق با ترکیب مکمل های رنگی همراه محصول و غلتيدن آب روي شيشه محيطی زيبا و رويايي پديد مي‏‏ آید.

 

     از مشخصه های این محصولات:

     نازل هوشمند ضد رسوب چند لایه با پدیده توزین مولکولی آب در سطح کلی پرده.

     مایعی که مولکول های آن سنگین تر از مولکول های آب معمولی است. ماهیت این مایع نیز با آب کاملا متفاوت است. با باردار نمودن و کم کردن جنبش مولکولی آن، روی سطح شیشه دیگر هیچ گونه ترشحی پدید نمی آید.

     در پروژه های آب و آتش، شرکت دنا از نازل های آلمانی شرکت OASE و ماژول های فرانسوی شرکت DIANA استفاده می نماید.

 

دانلود کلیپ آبشار شیشه ای مجتمع مسکونی پامچال

دانلود کلیپ آبشار شیشه ای رستوران "نانا فود"